Moje lokomotivy a motoráky

9. června 2017 v 15:04 | Miloš |  Moje vozidla
Na vznikající kolejiště jsem pořídil a nebo ještě pořídím základní sadu lokomotiv a motorových vozů, které budou realizovat navržený modelový provoz. Snažím se pořizovat vozidla ČSD ze IV. epochy nebo dřívější.

T478.1 Barča / Bardotka / Zamračená ...

Tato lokomotiva je a bude základním a univerzálním strojem mého kolejiště, zatím tahá osobní i nákladní vlaky, pokud ještě pořídím Brejlovce na osobní vlaky, bude Barča obsluhovat většinu nákladní přepravy na kolejišti. Tento stroj je nový od Roco a je ozvučen původními zvuky od výrobce. Zatím nemám odvahu ji patinovat, snad až získám více zkušeností.

T478.4 Brejlovec - zatím jen v plánu pro osobní vlaky a rychlíky


T211 Prasátko / Puklík ...

Bude obsluhovat hlavně nákladní vlečky na lokální trati. Zatím je analogová, čeká ji digitalizace, osvětlení a nový lak s patinou.

M152 Krabička, Orchestrion ...

Tvoří základ osobní dopravy na lokální trati. Pořízen stavěný od p. Melichara ze zPlzně s PG pojezdem a ozvučený od Jacka. Časem také plánuji patinu.

365.4

Je používána spíše pro nostalgický osobní vlak s plošinovými osobními vagóny nebo jako záloha Barči, ale hlavně pro radost dětí z atraktivní lokomotivy. Je to Roco s originálním ozvučením.

M140 Manka

Opět spíše pro nostalgické jízdy nebo jako záloha pro M152. Je to staré zdigitalizované a trochu dostrojené a patinované Piko DDR.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama