Tunelový modul

26. května 2017 v 13:02 | Miloš |  Moje kobercové "moduly"
Tunelový modul byl vlastně mým prvním "kobercovým modulem" v mém posledním modelářském období. Jedná se o část trati v oblouku s kopcem a tunelem. Vznikl ještě v době, kdy jsem to s modelařinou nemyslel úplně vážně a chtěl jsem spíše pro vnoučata něco narychlo "splácat", aby neměly na ježdění jen holé koleje, nicméně již plní funkci jednoho z "kobercových modulů".
Tunelový modul vznikl víceméně během jednoho víkendu, pak jsem tam dodatečně už jen dodělával pevná návěstidla. Podle toho bohužel tento prvek také vypadá - kopec jen z pěnového polystyrenu a skála bez povrchové patiny, tráva improvizovaná z posypů sypaného molitanu a statiky a stromky plastové. Alespoň jsem se ale na něm naučil práci s polystyrenem, připevnit a zaštěrkovat kolejivo GeoLine a improvizovat porosty...
Zatím alespoň nějak plní svou funkci, časem se do něj znovu pustím a minimálně povrchy skály a porosty pořádně předělám a dopatinuji portál a koleje. Zatím raději budu budovat nové prvky, abych jich měl víc k provozu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama